Taklitlerimizden Sakının..!

Destan Nakliyat, taşımacılık sektöründe yılların birikimine sahip ender firmalar arasında yer almaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar geçen sürede taşımacılık alanında bir çok işlere imza atmış olan firmamızın başarısından faydalanmak isteyen fason firma ya da kişilere itibar etmemeninizi önemle rica ediyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerimizi bir çırpıda hiçe sayarak emeğimizi zayi etmek isteyen tüm (Rize Destan Nakliyat ve Çanakkale Destan Nakliyat adı altında firmamızın kurumsal adını taklit eden) kişi ya da kuruluşlardan yasal yollar aracılığı ile hesaplaşmamızı sürdürmekteyiz. Destan Nakliyat, gerçek ve kurumsal olarak yalnızca Ankara ilinde bulunmaktadır. İlimizin alan kodu olan 0312 ile başlayan numaramızın dışında herhangi bir sabit telefonumuz bulunmamaktadır.

Firmamızın tek amacı, ülke geneli isminden söz ettiren kurumsallaşma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen hizmet kalitesi ile ön planda olan bir firma olmaktır. Bu nedenle, isim benzerliğinden dolayı diğer sözde firmalarla irtibat kurup hiçbir müşterimizin mağdur olmaması adına bu duyuruyu yapma gereği hissettik. Bu nedenle, zor durumda kalmamak adına taklitlerimizden sakınmalarını saygılarımızla tüm kamuoyuna duyuruyoruz.

Destan Nakliyat Ekibi.