Depo Nakliyat

Depo Eşya Nakliyat

Nakliye insanların aslında çekindiği bir konudur. Özellikle işinin uzmanı tarafından yapılmayan kişiler tarafından oluşturulan nakliye işlemlerinde geri dönüşü zor facia oluşturabilecek yöntemler oluşturmaktadır. Gelişen teknolojiler nakliye sektöründe büyük sıçramalara neden olsa da uzman olmayan firma tarafından yapılan nakliye işlemi eşyaların zarar görmesine neden olur. Buda sizlere zaman kaybına ve maliyetlere neden olmaktadır.

Destan Nakliyat olarak 1995 yılından bu yana taşımacılık sektörü içerisinde sizlere kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktayız. En yeni teknolojik ekipmanları kullanan firmamız eşyalarınızı en minimum zaman içerisinde taşıyor ve nakil ediyorsunuz. Firma olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle yapacağımız işleri büyük ciddiyetle gerçekleştiriyoruz.

Ciddiyetle ile çalışan 30 personelimiz, eşyalarınız için en güvenli taşımacılık yöntemlerini kullanmaktadır. 7 adet aracımızla birlikte aynı anda birçok eşyayı taşıyabilme kapasitesine sahibiz.

Depo taşımacılığı hizmeti tecrübe ve deneyim gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu alanda uzman niteliğini taşıyan firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Depo taşımacılığında tecrübeli olan Destan Nakliyat eşyalarınızı istenilen adrese kısa süre içerisinde istediğiniz yere aktarmaktayız. Ayrıca paketleme ve ambalajlama konusunda da uzman olan ekibimiz taşıma başlamadan önce profesyonel bir çalışma yürütmektedir.

Ağır eşyaların taşınacağı iş alanlarında ücretsiz eksperimiz taşınacak olan eşyaları inceler ve ön rapor çalışması hazırlar. Kısa süren rapor sayesinde hemen eşyalarınızın depo alanına indirilmesi sağlanır.