Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşıma ve Kompakt Arşivleme Hizmetleri

arşiv taşıma ankaraArşiv taşımacılığı son zamanlarda çok daha yoğun şekilde ihtiyaç duyulan bir Nakliye hizmetidir ve çok az sayıda firma Profesyonel Arşiv Taşıma hizmeti verebilecek tecrübe ve yeterliliktedir. Düzenli envanter ve dosyalama sistemleri içeren, çok önemli derecede hayati belgelerin zarar görmeden taşınması çok da kolay bir taşıma süreci sayılmaz. Özellikle uzun yılların ardından oluşan belge ve bilgilerin taşınırken zarar görmesi ve kaybolmasından ziyade ihtiyaç anında kullanılabilmesi açısından tasnifi ve mevcut düzenin korunması çok önemlidir.

Kurumsal Taşımacılığın lider markası DESTAN NAKLİYAT

Destan Nakliyat Türkiye’nin en önemli ve en büyük kurum ve şirketlerin bulunduğu Başkent Ankara’da 30 yılı aşkın süredir Profesyonel seviyede Bireysel ve Kurumsal Nakliyat hizmetleri sunmaktadır.  Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile daha önce bir çok kurum ve kuruluşun Nakliyat ihtiyaçlarında tercih edilmiş olup verdiği kusursuz hizmet sayesinde Kurumsal Taşımacılık ihtiyaçlarında tercih edilen ilk ve tek firma olmayı başarmıştır.

Arşiv Taşımacılığında Tecrübe ve Deneyim

ankara arşivleme ve taşımaArşiv taşımacılığı ve kompakt arşivleme konusun da Ankara’da tek Nakliyat firması olan Destan Nakliyat, uzun yıllardır bölgedeki kurum ve kuluşların Arşiv Taşıma ve Arşivleme ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaktadır. Arşiv taşımacılığı konusunda tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla size en iyi hizmeti verebileceğimizin garantisini vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca bu konuda edindiğimiz tecrübeler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Kurum Arşivi Taşıma
  • Hastane Arşivi Taşıma
  • Okul Arşivi Taşıma
  • Kütüphane Taşımacılığı
  • Kompakt Arşivleme

Sigortalı Güvenli Hizmet

Firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi Arşiv Taşıma sürecin de tüm arşivin önceden ekspertizini sağlar ve gerekli tasnif ve planlama sonrası anlaşmalı sigorta kurumu ile tüm taşınacakları sigorta ile güvence altına alarak taşımaktadır.

Arşiv Taşımacılığı ve Kompakt Arşivleme ihtiyaçlarınız için Destan Nakliyat bir telefon kadar uzağınızda.